3

Pomoc ze strony agencji nieruchomości

Kiedy mamy sprzedać mieszkanie, zazwyczaj zależy nam na tym, by załatwić sprawę jak najszybciej. Niektórzy postanawiają zająć się tym samodzielnie. Jednak coraz więcej osób korzysta z pomocy biur nieruchomości. Jak taka pomoc wygląda?

Czym zajmują się agencje nieruchomości?

Na samym początku pracownik agencji zapozna się z naszym mieszkaniem. Musi sprawdzić jak wygląda, w jakim jest stanie. Wspólnie z nami ustala kwotę za jaką chcielibyśmy je sprzedać. Następnie przygotowuje ofertę. Zawiera w niej wszystkie niezbędne informacje. Najczęściej będą one dotyczyć wielkości mieszkania, powierzchni, rozkładu pomieszczeń, ilości pokoi. Ważne jest opisanie jak mieszkanie wygląda, jak jest jego stan, jakie jest wyposażenie. Bardzo ważne jest, by w danej ofercie zamieścić też zdjęcia mieszkania.

Takie ogłoszenie zostaje zamieszczone na stronach internetowych. Pracownik biura czeka na kontakt ze strony osób zainteresowanych naszym mieszkaniem. Udziela dodatkowych informacji i prowadzi negocjacje. Organizuje też spotkania z potencjalnymi klientami. Następnie pomaga w przeprowadzeniu wszystkich formalności. Dzięki takiej pomocy udaje się sprzedać mieszkanie sprawnie, a my sami nie musimy poświęcać na to zbyt wiele czasu.

Takie biuro nieruchomości znajdziemy bez problemy w każdym mieście – Gorzów, Łódź, Kraków, Poznań. Ważne jest jednak, by wybierać te biura, które są doświadczone i cieszą się dobrą opinią. Należy więc dobrze zastanowić się zanim podejmiemy decyzję. Wtedy możemy liczyć na profesjonalną i skuteczną pomoc.

Pomoc ze strony agencji nieruchomości
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
About the author:

Tags: Minikoparka Gorlice, highlightersmink, orienteering miejski na imprezę integracyjną, usuwanie graffiti toruń, szycie firan kędzierzyn, kreda sisa, zeltiq Warszawa, kaplica Santori, trioxygen 5, złomowanie auta tarnobrzeg, durobet ceny

wypożyczalnia igłofiltrów elastycznych, strefy klimatyczne PN-EN 12831:2006, N25 opalanie natryskowe, przenośniki Primacon, Miska wisząca Catalano New light 1VSLI00, armatura łazienkowa Dornbracht, Miska stojąca WC Catalano Zero 45 1VP4500, Miska wisząca WC Catalano Star 1VSST00, geodeta Chełmża, Balistyka dla snajperów Ejsmont